Latvijas Žurnālistu savienība / Konkurss "Gada balva žurnālistikā"
Latvijas Žurnālistu savienība
·  Konkursa nolikums
·  Atbalstītāji
·  Arhīvs
Latvijas Žurnālistu savienība
Kr.Valdemāra iela 118-211,
Rīga, LV-1013, Latvija
Pieņemšanas laiks: otrdienās un ceturtdienās 11.00 - 14.00

+371 67211433
+371 67211433
zurnalistusavieniba@e-apollo.lv

<< Jūnijs 2017 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930



     Latvijas Žurnālistu savienības konkursa
            
            „GADA BALVA ŽURNĀLISTIKĀ 2007” laureāti


Nominācijā „Žurnālistika par cilvēcību”:
diplomus par cilvēcisko vērtību izcēlumu saņēma:
presē     –    Ģirts Zvirbulis (Latvijas Avīze)
        Aleksandra Jolkina (Diena)
        Antra Gabre (Rīgas Balss)
        Vladimirs Vakula /Vladimirs Veretennikovs/ (Ekspress Nedeļa)
radio unTV –     Andrejs Mamikins (TV5
                    Valentīna Artjomenko (Latvijas Radio)
balvu un diplomu saņēma:    
                   Ilona Bērziņa (LNT)


Nomunācijā „Par drosmi un neatlaidību pildot žurnālista profesionālo pienākumu”
diplomus saņēma:
        Tatjana Fast (Telegraf)
        Toms Ancītis (Latvijas Avīze)
        Aigars Kauliņš (Dienas Bizness)
        Edmunds Imša (Vakara Avīze „Vakara Zīņas)
balvas un diplomus saņēma:
        Uldis Dreiblats (Neatkarīgā Rīta Avīze)
        Marina Mihailova (Čas)


Nominācijā „Enerģētika”
diplomus saņēma:
        Antra Ērgle (Diena)
        Andreja Vaivars (Dienas Bizness)
        Alvils Zauers (Kapitāls)
        Bens Latkovskis (Nedēļa)
        Arnis Kluinis (Neatkarīgā rīta Avīze)
balvu un diplomu saņēma:
        Leo Jansons (Enerģētika un Pasaule)


Nominācijā „Rūpniecība”
diplomus saņēma:
        Guna Gleizde (Dienas Bizness)
        Mudīte Luksa (Komersanta Vēstnesis)
        Jevģenijs Orlovs /Ivans Posohovs/ (Čas)
        Ilze Šteinfelde (Neatkarīgā Rīta Avīze)
balvu un diplomu saņēma:
        Māris Ķirsons (Dienas Bizness)


Nominācijā „Jaunās tehnoloģijas”
diplomus saņēma:
        Juris Kaža (LETA)
        žurnāls „Digital Times”
        žurnāls „Next”
balvu un diplomu saņēma:
        Sanita Igaune (BNS)

Nominācijā „Ekonomika”
diplomus saņēma:
        Kārlis Roķis (Lietišķā Diena, BNS)
        Anete Skrube (BNS)
        Olga Kņazeva (Vesti)
        Ieva Mārtiņa (Dienas Bizness)
        Aleksandra Gluhih (Telegraf)
        Natalija Vasiljeva (Bizness i Baltija)
Latvijas Žurnālisti savienības un Baltijas Starptautiskās Akadēmijas
Vladimira Gurova vārdā nosaukto balvu ekonomikā saņēma:
        Sergejs Pavlovs (Delovije Vesti)